Banka Hesap Numalarımız

               ÖDEME SEÇENEKLERİ 
1 - Kredi kartı : VISA veya MASTERCARD' ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve 3D Secure güvenlik altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.
2 - Havale / EFT : Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.
Havale/EFT için Banka Hesap Bilgileri;
Banka: ZIRAAT BANKASI 
Şube : Kurttepe Şubesi  - Şube Kodu : 5003
Hesap No : 42617428
IBAN : TR170 001 001 922 426 174 285 003 ( Serkan Gözeğir ) 
 
3 - Telefonda kredi kartı : Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde, kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.
Not : Yurtdışından yapılan para transferlerinde Banka tarafından yapılan kesintiler vardır. Bu sebeple bu kesintiler konusunda para transferini bankanızla görüşerek gerçekleştiriniz.
3D SECURE GÜVENLİK NEDİR?
İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir.Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.
3D Secure Neden Güvenlidir?
3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.
3D Secure Nasıl İşler?
Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar.Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde işlemini yapar ve ödeme bölümüne geçer.Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir ekran açılır.Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.3 D Secure sayesinde kart bilgileriniz başkalarının eline geçse bile size 3 D şifreniz ve güvenlik soru-cevabınız bilinmediği için sisteme dahil üye işyerlerinde harcama yapılamaz. Sisteme üye olmayan işyerlerinde ise herhangi bir harcamaya itirazınız halinde sorumluluk işyerine aittir. Böylece sistem tam güvenlik sağlar.
3D Secure şifresi nasıl tanımlanır?
Kredi kartınızla yapacağınız ilk işleminizle bir defaya mahsus olmak üzere onaylama sayfasında sistem sizi şifre tanımlama sayfasına aktaracaktır.Bu sayfadan şifrenizi tanımlayabilirsiniz.Tanımladığınız şifrenizle internet ortamında yapacağınız her işlemde 3D Secure güvenliğinden faydalanmış olacaksınız.
Ödeme işleminin tamamlanmasının ardından bana bilgi gelecek mi?
Siparişinizin onaylanmasının ardından tarafınıza e-mail veya SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

 

Siparişime Yol Ücreti Dahil mi?
Şehir merkezlerine yapılacak teslimatlarda fiyatlarımıza nakliye bedeli dahildir. Şehir merkezinde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır.